Наши в игре | Константин Вивчаренко. (Видео)

Category: Интервью

Воспитанник ДЮСШ-11, выступающий за столичное «Динамо», поделился впечатлениями от игры против ФК «Львов» в Чемпионате Украины по U-19. Напомним, Константин Вивчаренко провёл уже третий матч за киевский клуб, куда он попал этой осенью.

— Думаю, з перших хвилин у нас був певний мандраж, а вже у другій половині першого тайму зосередилися, старалися більше грати через фланги. Це не одразу нам допомогло, а ось по перерві, коли ми ледь не кожну свою атаку через фланг завершували ударом по воротах, вдалося забити чотири м’ячі та перемогти.

Те, що ми при цьому самі не пропустили – це успіх усієї команди, а не лише захисту, хоча лінія оборони і виконала великий обсяг роботи. Завдання беків – надійність позаду, і ми сьогодні з ним впоралися, втім, з атакою – також.

— Чи можна сказати, що матч із ФК «Львів» був підготовкою до наступного поєдинку Юнацької Ліги УЄФА проти бельгійського «Андерлехта»?

— Думаю, так. На нас чекає важка гра у вівторок, але ми – гранд українського футболу, ми – «Динамо» (Київ), тому у грі з «Андерлехтом» маємо показати, на що здатні. Сподіваюся, у нас усе вийде. Цей матч, дійсно, один із найважливіших у цьому сезоні. Якщо ми хочемо пройти далі, маємо обов’язково перемогти.

Владислав Ванат уже дебютував у Юнацькій Лізі УЄФА у першій зустрічі із бельгійцями, він молодець, тоді уся команда добре зіграла, будемо продовжувати боротися. У нас ще є тиждень для підготовки, буду викладатися на тренуваннях, а тренер вже обере, кому грати. Думаю, ми зможемо зачепитися за свій шанс, це хороший досвід для нас. Хочемо у цьому турнірі добре себе проявити та пройти якомога далі.

— У 16 років ви провели вже третій матч за команду U-19, чи вже почуваєте себе гравцем основи?

— Основним гравцем ще себе не вважаю. Звісно, вдячний Ігорю Костюку за надану можливість проявляти себе у таких матчах, продовжуватиму працювати і далі. Взаємодію ми відпрацьовуємо на тренуваннях, і з кожним заняттям відчуваю себе усе впевненіше.

Источник: ФК «Динамо»

Уже в следующем матче в основе «Динамо» Константин вышел на поле в юношеской Лиге УЕФА против бельгийского «Андерлехта». Киевляне, проигрывая по ходу встречи, смогли вырвать победу 2:1 и выйти в следующий стыковой этап. Соперник в Юношеской Лиге определится жеребьёвкой 17 декабря, тогда как стыковые игры пройдут 22 февраля.

Напомним, Константин Вивчаренко занимался в нашей школе, тренеры: Виталий Гоцуляк и Вадим Юрченко.